کلاس های فوق برنامه دانشگاه کوچک | کلاس های فوق برنامه مجموعه دانشگاه کوچک

مهد کودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک در تلاش است با برقرار کردن کلاس های فوق برنامه هوش های هشت گانه گاردنر کودکان را شناسایی کنند و استعداد کودکان رادر زمینه های مختلف بیابند و تقویت کنند . مانند نمونه در این مجموعه کلاس  های فوق برنامه ای مانند موسیقی , شطرنج و زبان برگزار می شود .

هوش موسیقی

برای کمک و درک بهتر از الگوهای شنیداری و آهنگ ها است تقویت این هوش کمک می کند که کودک در زمینه موسیقی تقویت شود و هم در بخش های زندگی و آموزش  کمک می کند کودک از وزن، لحن و ریتم  برای دسته بندی اطلاعات استفاده می کند.

کلاس های فوق برنامه مجموعه دانشگاه کوچک

هوش منطقی ریاضی

یکی از بهترین فعالیت ها، شطرنج است که این مجموعه شطرنج را برای کودکان  به بهترین نوع آموزش می دهد.

شطرنج برای تقویت حافظه، حل مسئله، دقت، سرعت، صبر و شکیبایی، اراده، نوآوری، آینده نگری، تخیل، برنامه ریزی و انضباط  تقویت کننده است.  یوهان فیلسوف بزرگ آلمانی شطرنج را سنگ محک مغز معرفی کرده است.

کلاس های فوق برنامه مجموعه دانشگاه کوچک

 

هوش کلامی

بهترین زمان برای آموزش  یک زبان دیگر غیر از زبان مادری دوران کودکی است چون  مغز در حال رشد کردن است و مغز تشنه اطلاعات جدید است. کودکی سن رشد و یادگیری است برای همین از هوش کلامی استفاده می کنیم.

چرا این مجموعه زبان انگلیسی را آموزش می دهد؟

 زیرا زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است  و  مجموعه در تلاش است راه ارتباطات را گسترش بدهد. در این مجموعه کلاس زبان به صورت بازی کردن، کارتون دیدن، قصه های مصور آموزش می دهد از کلمات ساده شروع میکند و با کلمات سخت پایان می یابد. این هوش باعث تقویت خلاقیت، رشد مغز، مهارت در ارتباط گیری، درک فرهنگ و افزایش قدرت تفکر می گردد.

کلاس های فوق برنامه مجموعه دانشگاه کوچک