همکاری با پیله تا پرواز

همکاری با موسسه پیله تا پرواز

مجموعه دانشگاه کوچک تنها نماینده موسسه پیله تا پرواز در ناحیه یک می باشد و بچه ها به صورت زبان مادرانه و بومی سازی همراه با بازی، بدون آموزش خاصی در مدت زمان دو تا سه سال می توانند انگلیسی را با لهجه مورد نظر یاد گیرند و در این روش هفته ای دو روز کلاس برگزار شده همچنین موسسه یک سری پکیج های آموزشی دارد که والدین باید آن را تهیه نموده و این پکیج در منزل به کودکان کمک می کند که محیط خارج از کشور را برای کودکان بومی سازی کند.

مهدکودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک در جهت پرورش کودکان دو زبانه حداکثر تلاش خود را انجام داده و به کودکان کمک می کند که زبان دوم را به صورت سرگرم کننده یاد گیرند.

نکاتی برای پرورش کودک دو زبانه در اصفهان

 

1. از زبان دوم در خانه استفاده کنید. این مهم ترین کاری است که می توانید انجام دهید. با کودک خود به زبان دوم صحبت کنید، حتی اگر در ابتدا اشتباه می کنید. کودکان در سنین پایین بسیار انعطاف پذیر هستند و می توانند به سرعت یاد بگیرند.

2. کودک خود را در معرض زبان دوم قرار دهید. موسیقی، فیلم ها، کتاب ها و بازی ها را به زبان دوم به کودک خود نشان دهید. این به آنها کمک می کند تا زبان را به طور طبیعی یاد بگیرند.

3. کودک خود را در معرض افراد دیگر که به زبان دوم صحبت می کنند قرار دهید. این به آنها کمک می کند تا زبان را در محیطی واقعی تمرین کنند.

4. از کلاس های زبان دوم استفاده کنید. این می تواند راهی عالی برای کمک به کودک شما برای پیشرفت در زبان دوم باشد.

مادران عزیزی که با سوال زیر روبرو می شوند:

چطور بچه ها کارتونهایی که سریع صحبت می کنند را متوجه می شوند در حالی که ما که مادرش هستیم متوجه نمیشیم؟؟

ذهن کودکان به هیچ عنوان مثل ذهن بسته بزرگسالان نمی باشد و هرگز نمیتوانیم آن دو را با هم مقایسه کنیم، ذهن کودکان مثل اسفنج می ماند و به راحتی و هیچ تلاش مضاعفی هر آنچه که بسترش برای کودک فراهم باشد از محیط جذب می کنند.
بی دلیل نیست که تاکید موسسه پیله تا پرواز پذیرش کودکان فقط زیر هفت سال می باشد چون ذهن آنها در چارچوب آموزش مستقیم، محدود و بسته نشده و خلاقیت بالایی دارند.
بنابراین سوالی که وجود دارد آیا کودک شما وقتی تازه متولد شده بود تا سن دو سالگی که معمولا کودکان زبان باز می کنند تقریبا شما با آنها کلمه کلمه و شمرده صحبت می کردید یا به صورت خیلی عادی؟
صد در صد به همان روالی که همیشه صحبت می کردید پس نگران نباشید و به کودکان خود ایمان داشته باشید که این موجودات دوست داشتنی قدرتهای عجیبی دارند و باید برای شکوفا شدن آنها گام برداریم و زمان را غنیمت شماریم.

بریم سراغ تصاویر و ویدئوها برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان دانشگاه کوچک

🌺🙈😍😊🌺😊🙈😍🌺😊🙈😍

😊تصاویر زبان دوم برای کودکان 😊

😊ویدئوهای زبان دوم برای کودکان 😊