دانشگاه کوچک یک مهد کودک برجسته در اصفهان برای کودکان پیش دبستانی و کودکان در سن مهدکودک

ماموریت ما

مهدکودک و پیش دبستانی دانشگاه کوچک با مدیریت خانم مریم خالقی با بیش از  ده سال سابقه مدیریت در زمینه ی استعداد یابی کودکان با مدرک فوق لیسانس مشاوره و همچنین داشتن چندین مقاله ی داخلی و خارجی در سال ۱۳۹۳ زیر نظر اداره ی کل بهزیستی استان اصفهان تاسیس گردید.

مجموعه دانشگاه کوچک با دارا بودن محیطی شاد وعلمی با استفاده از پژوهش های روان شناسی و مشاوره جهت پرورش کودک بر اساس تقویت هوش های نه گانه(هوش کلامی، هوش منطقی ریاضی،هوش مربوط به امور فضایی و ذهنی، هوش موسیقیایی، هوش درونگرا،هوش میان فردی، هوش طبیعت گرا،هوش هستی گرا،هوش جسمی حرکتی) در خدمت شما عزیزان می باشد.

دیدگاه ما

نکته ی بسیار مهمی که باید بدان توجه داشت،در واقع بزرگترین مشکلی است که امروزه معلمان در مقاطع تحصیلی دبستان با آن روبرو میشوند یعنی اختلال در دقت و تمرکز و همچنین اختلال در یادگیری میباشد. بطور مثال در هنگام املا نویسی کودک کلمه جا میاندازد  و یا برعکس نویسی دارد و یا نقطه جا میگذارد و… . در اکثر مواقع کودکان دبستان با این مشکلات روبرو هستند پس این مجموعه مفتخر است که میتواند در دوران پیش دبستان با تقویت مهارت های پیش نیاز  از اینگونه مشکلات در مقطع دبستان پیشگیری کند و باعث شکل گیری یک کودک با هویت موفق تحصیلی شود.

کادر مجموعه دانشگاه کوچک

مدیریت و معاونت​

خانم مریم خالقی

مدیریت مجموعه

منصوره خالقی

خانم منصوره خالقی

معاونت مجموعه

خانم بهار لاوی

مشاور مجموعه

مربیان مجموعه

خاله نسترن

نسترن سیم بان

مربی پیش 1

خاله نسترن

خاله نیلوفر

نیلوفر برقیکار

مربی پیش 2

خاله نیلوفر

خاله سپیده

سپیده پهلوان صادق

مربی پیش 2

خاله سپیده

پردیس بیگی

مربی زبان

خاله پردیس

خاله ستاره

ستاره خانی

مربی پیش 1

خاله ستاره

خاله مریم

مریم شرف زاده

مربی پیش 2

خاله مریم

خاله آلاله

آلاله بدیعی

مربی پیش 2

خاله آلاله

نسیم داوری

مربی پیش 1

خاله نسیم

خاله ناهید

ناهید نجفی

مربی پیش 1

خاله ناهید

نظرات والدین ببینید والدین فرزندان چه می گویند ...

کادری تحصیل کرده و خوش اخلاق که هدفشان فقط و فقط پیشرفت بچه ها در تمام زمینه هاست. بهترین مهدکودکی که به تمام اطرافیانم توصیه می کنم و قدردان زحماتشان هستیم.

خانم رضایی مامان آریا

این مهدکودک از نظر کادر آموزشی عالی هست و مدیریت مجرب و خوبی داره همچنین مربیان باتجربه و دلسوز که مراقب سلامت روانی،رشد،شکوفایی و خلاقیت بچه ها هستند. در کل دارای محیط شاد و مفرح برای کودکان می باشد.

خانم نصر اصفهانی مامان نازنین

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کادر محترم مجموعه، فرزند من پیش ۱ و پیش ۲ را در این مجموعه گذراند و از تمامی آموزش ها و مربیان و کادر دفتری بسیار راضی بودم و از همگی تشکر میکنم، من از دانشگاه کوچک خیلی خیلی راضی بودم و از انتخاب این مجموعه خوشحالم. اطلاعات فرزندم بالاتر از دوستان هم سن خودش است و مدیون آموزش های خوب این مجموعه هستیم.

خانم محمدی مامان امیر

سلام و ارادت خانم خالقی جان دلم میخواست ازتون تشکر کنم من یادمه پارسال موقع ثبت نام میگفتم میخوام بچه هام جداشند که سال دیگه به مشکل نخورم و شما گفتین عجله نکنید به موقعش بذارین این کار انجام بشه، من جایی به کیفیت شما ندیدم و فقط چون نمی شد جداشند ناراحتش بودم که امسال دیدم خیلی راحت با این قضیه کنار اومدن خوشحالم که بازم مجموعه شما را انتخاب کرده بودیم ، از آموزش های عالیتون هم ممنونم از همین الان مشخصه چقدر همه اون اموزشها داده شده و میتونه برای اولشون استرس کم باشه.

خانم زمانی مامان طاها و تینا

نظم، قانون مندی و اهمیت به بچه ها واقعا من را جذب کرد اگه یک روز رامتین مریض بود و نمیرفت فورا بهم زنگ میزدند که چرا نیومده و حالش را میپرسیدند، برنامه تغذیه و اموزش شون را واقعا دوست دارم همه چیز مرتب است و نیازی نیست حرص بخوری و استرس داشته باشی، کتابهای خیلی خوبی معرفی کردند که سطحش بالاتر از مهدهای دیگه است و بچه ها واقعا ذهنشون فعال میشه ، من آرزو داشتم خانم خالقی یک دبستان داشتن تا من خیالم از بابت سالهای بعد راحت بود

والدین مامان رامتین

پیش دبستانی دانشگاه کوچک از نظر من عالی بود چون پسرم از درس ریاضی فراری بود و دوست نداشت ولی اینجا با شعر و بازی ریاضی را به خوبی یاد گرفت و علاقمند شدم ممنونم از مربیان و کادر این مجموعه .

والدین